Dom

Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm profil firmy

profil firmy
O części maszyn Xugong

W Xugong Machinery Parts jesteśmy czymś więcej niż tylko dostawcą części do maszyn.

Nie zrozum nas źle, jesteśmy najlepszym dostawcą części do koparek, części do maszyn budowlanych, części do maszyn do robót ziemnych, części do maszyn do dużych obciążeń, części do maszyn leśnych, części do ciągników do dużych obciążeń, części do koparko-ładowarek i wiele, wiele innych.

Nie jesteśmy jednak bezosobowym dostawcą ani kolejnym ogniwem w branży części do koparek.

Zamiast tego jesteśmy zespołem pełnych pasji ludzi, którzy poświęcają się dostarczaniu najwyższej jakości zasobów maszyn posprzedażnych dla naszych klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach. Dostarczamy nie tylko najlepszej jakości części zamienne i części zamienne, ale również prowadzimy nasze badania techniczne i rozwój, aby mieć pewność, że zakup jest doskonałej jakości.

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w produkcji maszyn, posiadamy wiedzę branżową i połączenia potrzebne do szybkiej, wysokiej jakości obsługi!

Dostarczamy wszystkie rodzaje części do koparek, od silnika jezdnego, przekładni jezdnej i części silnika po pompy hydrauliczne, przekładnie główne i turbosprężarki. Nasze części są tworzone dla różnych maszyn, od koparek po buldożery! Nasz dobrze wyszkolony zespół specjalistów ds. Obsługi klienta jest ekspertem w branży i może udzielić informacji potrzebnych do dokonania następnego zakupu.

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości części zamiennych w konkurencyjnych cenach. Naszym celem jest przekroczenie Twoich oczekiwań dotyczących jakości, usług i doskonałości!

Zapewniamy gwarancję satysfakcji klienta na wszystkie nasze produkty. Inwestujemy w dostarczanie naszym klientom tylko części zamiennych najwyższej jakości. Dlatego wszystkie nasze części posiadają gwarancję jakości OEM i są poparte gwarancjami producenta.

Dostarczamy części zamienne i regenerowane części zamienne do marek koparek, takich jak:

Współpracując z nami, możesz oczekiwać najwyższej jakości zasobów i części, doskonałej obsługi klienta i być traktowanym jak rodzina. Inwestujemy w tę branżę i naszych klientów. Współpracując z nami, możesz odróżnić!

NASZ ZESPÓŁ

W Xugong Machinery Parts dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę każdego z naszych klientów.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
NASZA HISTORIA

Xugong Machinery Parts została założona w 1998 roku.

Siedzimy w północno-wschodnich Chinach i założyliśmy filie, biura i magazyny w wielu miastach, aby pomóc w dostarczaniu wysokiej jakości produktów produkcyjnych klientom na całym świecie!

Specjalizowaliśmy się w produkcji części zamiennych do koparek i części do turbosprężarek przez ponad 20 lat, a następnie rozszerzyliśmy ofertę o jeszcze więcej części mechanicznych dla naszych klientów. Współpracowaliśmy z producentami znanych marek, takimi jak ET . P. , CGR . , C. T. P. i inni, aby zapewnić najlepszy możliwy produkt końcowy.

W 2012 roku nasza firma założyła filię w Guangzhou, aby skoncentrować się na akcesoriach i częściach do koparek. W tym samym roku założyliśmy również filię w Hongkongu, aby dalej rozwijać naszą markę firmy produkującej maszyny, King-best.

Nasze centralne lokalizacje międzynarodowe sprawiają, że jesteśmy idealnym wyborem dla każdej firmy na całym świecie, szczególnie dzięki naszym szybkim dostawom!

W ciągu ostatniej dekady mieliśmy również zaszczyt zaprezentować nasze wysokiej jakości, innowacyjne części do maszyn budowlanych na różnych wystawach, w tym na targach Bauma i Ank o mak Istanbul .

Dzisiaj nadal rozwijamy się i obsługujemy więcej klientów dzięki naszym profesjonalnym częściom maszynowym!

Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

marki : Król najlepszy

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000

Rok założenia : 2012

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Certyfikaty Chiny Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Certyfikaty